צילום מוצרים מקצועי לאינטרנט חשוב להגדלת המכירות שלכם

 

צילום מוצרים מקצועי לאתרי אינטרנט ולכל מטרה מומלץ לבצע עם צלם מקצועי להגדלת הקידום ולמכירות המוצר

צילום מוצרים מקצועי

תוכן המאמר:

צריכים צילום מוצרים לאינטרנט? זאת הסיבה שחשוב לבחור בעל מקצוע

 

צורך של כל בעל עסק צילום מוצרים מקצועי שיש לו מוצרים,

וצריך צילום מוצרים לאינטרנט או לכל מטרה.

 

יש לך חנות, אז יש לך מוצרים. בין אם החנות היא פיזית שמגיעים אליה לקוחות, ובוודאי אם החנות אינטרנטית – אתה צריך צילום מוצרים. אתה צריך צילום מוצרים לאינטרנט בגלל שהלקוחות מחפשים מוצרים באינטרנט.

צילום מוצרים לאינטרנט
צילום מוצרים לאמזון

במקרים מסוימים אלה הלקוחות שלך, כאלה שאתה מכיר ומכירים אותך. הם מחפשים את המידע על החנות שלך באינטרנט. ואז הם נכנסים ובוחנים את המוצרים. הם רוצים לראות ולבחור איזה מוצר לקנות.

 

אז בחרת לעשות צילום מוצרים לאינטרנט, והמוצרים מופיעים באתר שלך. בחירה בצילום מקצועי תעזור ללקוחות לבחור במהרה את המוצרים שהם מחפשים לקנות, ובגלל שהצילום מקצועי – הם יבחרו לרכוש. ואם הם בחרו לרכוש, אז או שהם יגיעו לחנות שלך – אם יש לך חנות פיזית. או שהם ירכשו אונליין דרך האתר. והכול קרה בזכות זה שבחרת לעשות צילום מוצרים מקצועי.  

צילום מוצרים מקצועי
צילום מוצרים מקצועי לאתרי אינטרנט ולכל מטרה

במקרים אחרים, אלה יכולים להיות לקוחות חדשים שאינך מכיר. וחשוב מזה – לקוחות שלא הכירו אותך. ומה שקורה כעת… שהם יזכו להכיר אותך! הם יחפשו בגוגל מוצרים ושירותים מהתחום שלך, ימצאו בתוצאות החיפוש את האתר שלך, וייכנסו.

 

אם בחרת לעשות צילום מוצרים מקצועי כמו שצריך, עם צלם בעל ניסיון שמכיר ויודע איך לצלם, אז התמונות שלך יבלטו. לא רק שהתמונות ייראו מקצועיות, והמוצרים ייראו בהן יפה, הן גם ישדרו שאתה מקצועי. הן יעשו שירות טוב למוצרים שלך. אדם שנכנס לאתר וגילה אותו, ורואה צילום מוצרים, כלומר יראה תמונות מקצועיות שנראות טוב, יישאר, זה ישדר לו שהעסק שלך איכותי ומקצועי, ממש כמו התמונות. ויש סיכוי גבוה   שיבחר להפוך ללקוח ולרכוש אצלך מוצרים. וזה כל מה שאנחנו רוצים וצריכים.

צילום מוצרים מקצועי
צילום מוצרים לקטלוג

הבחירה לעשות צילום מוצרים לאינטרנט ובתוך זה לבחור איש מקצוע, צלם, שיעשה צילום מוצרים מקצועי היא בחירה שביכולתה לתרום לך ולעסק שלך בהרבה מאוד היבטים.

 

כלומר בחירה בצלם שהוא איש מקצוע תעשה את העבודה. בחירה באיש מקצוע לצורך צילום מוצרים לאינטרנט לאתר שלך, לחנות שלך, או לכל מטרה, היא בחירה טבעית, הכי נכונה והכי טובה. כי היא מבטיחה לך צילום מוצרים, כזה שישרת אותך ואת העסק שלך. כי בצילום מקצועי

צילום מוצרים לקטלוג
צילום מוצרים לקטלוג

יוצאות תמונות איכותיות וטובות שעושות עבורך את העבודה הרבה יותר בקלות.

 

תחשוב על גולש שמחפש מוצרים, הוא רוצה לקנות, כרטיס האשראי שלו כבר מוכן.הוא נכנס לאתר אינטרנט ורואה שם צילום של מוצרים. אם הוא ייכנס ויראה צילומים לא מקצועיים של מוצרים, זה לא יפתה אותו לקנות. 

המוצרים לא ייראו טוב בעיניו ולכן כמו שהוא נכנס לאתר, הוא ייצא משם בלי לרכוש. גם אם מדובר במוצר שהוא מכיר, ויודע שמדובר בצילום לא מחמיא, עצם העובדה שהוא יראה צילום לא טוב ולא מקצועי של המוצר,  זה עלול “להוריד” לו. הוא פשוט יבחר שלא לרכוש בעסק שהצילומים שלו נראים ככה, כי זה ישדר לו שהעסק לא מקצועי, כמו שהתמונות נראות…

 

אתם בטח מכירים את המשפט שתמונה שווה אלף מילים, וזה נכון.

התמונה היא חלק חשוב בשיווק המוצרים שלכם,

 היא משפיעה מאוד על הפסיכולוגיה של הקונה. תמונה יפה תשפיע עליו לחיוב ותעזור לו מאוד לבחור לקנות את המוצר שלכם.

צילום מוצרים מקצועי מבטיח לך שהקונה ייכנס לאתר שלך ויוכל להתרשם שמדובר באתר מקצועי, כי תמונות שנראות טוב עושות רושם טוב.

 

תבחרו איש מקצועי – צלם מקצועי עם ניסיון של שנים בתחום, צלם שראיתם עבודות שלו ואהבתם.

 

אני יכול לספר על עצמי. אני צלם שאוהב את המקצוע. אני ניגש לכל צילום בשמחה ובאהבה ורוצה להוציא את התמונות הכי יפות, הכי טובות, הכי איכותיות והכי מקצועיות – עבורך ועבור העסק שלך.

 

אז אם אתה בעל עסק ומחפש צילום מוצרים לאינטרנט, הבחירה הכי מוצלחת היא צילום מוצרים מקצועי.

 

צילום מוצרים לקטלוג – חובה לעשות זאת עם צילום מקצועי

 

אם יש לכם עסק שמוכר מוצרים, אז רוב הסיכויים שאתם צריכים צילום מוצרים לקטלוג. יש להניח שברור לכם שאם אתם מתכננים להזמין צילום מוצרים לקטלוג אתם חייבים שזה יהיה צילום מוצרים מקצועי.

קטלוג הוא מעין חוברת, חוברת שמחזיקים ביד ומדפדפים בה. הוא גם יכול להיות חוברת וירטואלית שמופיעה באתר האינטרנט. בכל מקרה, הדבר החשוב הוא שבאותה חוברת מופיעים המוצרים שיש לעסק שלך להציע.

החוברת פרושה על פני כמה וכמה דפים, והיא מציגה את המוצרים שאתה מציע ומוכר. ולמה בעצם מרכזים הרבה מוצרים בתוך חוברת אחת? כי ככה קל ללקוחות הפוטנציאליים לדפדף ולהחליט אילו מוצרים 

הם רוצים לקנות.

כלומר, החוברת היא השקעה של העסק שלה, ויש לה מטרה, והמטרה שלך כבעל עסק היא למכור, ולא רק למכור – אלא למכור כמה שיותר.

 

אז אתה צריך צילום מוצרים לקטלוג. ואם אתה רוצה למכור, אז ברור לך שהצילומים של המוצרים צריכים להיראות יפהפיים ומרהיבים, כאלה שיגרמו לקוראים שמדפדפים בחוברת לקנות. ולהפוך מ”אולי קונים” לרוכשים אמיתיים.

 

צילום מוצרים לקטלוג

אז לצורך צילום מוצרים לקטלוג חשוב מאוד להזמין צילום מוצרים מקצועי. עסק לא יכול להרשות לעצמו להוציא קטלוג עם צילומים שאינם מקצועיים. הרי אם החלטת להוציא קטלוג אז יש לך מטרה – מכירות והרבה. ולצורך כך השקעת. ואם הזמנת צילום מוצרים לקטלוג  שייעשה בצורה לא מקצועית, הדבר עשוי להכשיל את המטרה שלך.

הקונים רוכשים מהרבה סיבות ומניעים. חלק מהדברים שגורמים לקונים לרכוש מוצר היא דרך מה שהם רואים בעיניים. קוראים שייתקלו במוצר שהם מעוניינים בו, כשהוא מופיע בקטלוג ונראה יפה ואסתטי, אז סיכויים גבוהים שהם יהיו מעוניינים לרכוש אותו, וכך תוכלו להרוויח עוד לקוח בזכות שבחרתם צילום מוצרים.

 

אם יהיו לקוחות פוטנציאליים שיתקלו

צילום מוצרים מקצועי

 בקטלוג שלכם, ויתקלו במוצר שהם מעוניינים בו, אבל הצילומים בו לא יהיו מקצועיים – יש סיכויים גבוהים שהם יסגרו את הקטלוג וימשיכו הלאה. והם לא ירכשו את המוצר. זה יכול לנבוע משתי סיבות.

סיבה אחת שבגלל שהצילום לא היה מקצועי, אז המוצר לא נראה להם אטרקטיבי מספיק, ואז זה גרם להם פשוט לוותר עליו.

סיבה שניה היא שבגלל שהצילום לא טוב, אז זה משפיע עליהם פסיכולוגית, ויוצר להם תחושות דומות לגבי העסק שלך. הם רואים צילום לא מקצועי ומסיקים מכך שגם העסק שלכם איננו מקצועי. אז הם יחשבו לעצמם, שזה לא המקום שבו הם מעוניינים לקנות. הם יכולים כמה דקות אחר כך להיתקל בקטלוג של עסק שהוא מתחרה שלך. מתחרה שעשה צילום מוצרים לקטלוג, והזמין צילום מוצרים מקצועי. הם ייתקלו בתמונה שתיראה להם יפה ומושכת, והם יבחרו לרכוש ממנו, מהמתחרה, וכל זה רק בגלל שהצילומים אצלו היו טובים ומקצועיים.

 

זה אולי נראה כמו דבר קטן, אבל כאשר מעוניינים לעשות צילום מוצרים לקטלוג חשוב שזה יהיה כמו שצריך. וכמו שצריך, זה אומר לקחת צלם מקצועי שיודע לצלם, שייצור עבורכם צילום של המוצרים שלכם, עד כדי כך שהם ייראו נפלא, וקונים רבים ירכשו אותם.

צילום מוצרים מקצועי זה צעד חשוב להצלחה.

 

צילום מוצרים לאתרי אינטרנט – מה הדברים החשובים

 

אז אנחנו מדבירם על כך שיש לנו עסק עם מוצרים, ואנחנו בעצם צריכים – צילום מוצרים לאתרי אינטרנט. הסיבה שאנחנו צריכים, כי אנחנו רוצים לפרסם את המוצרים שלנו באתר האינטרנט שלנו, או בחנות אינטרנטית אחרת. ולמה אנחנו מפרסים באתר? כי אנחנו רוצים למכור. וכדי למכור זה אומר שאנחנו צריכים צילום מוצרים מקצועי.

 

צילום מוצרים לאתרי אינטרנט הוא שלב חובה בתהליך של שיווק של עסק. הצילום של המוצרים שלכם, שמופיעים באתרי האינטרנט, גורמים לכך שבעצם הגולשים שהם קונים ירכשו אותם.

 

זה קורה כאשר לקוחות נכנסים לאתר, מקליקים, מחפשים, רואים מוצרים שמוצאים חן בעיניהם, ומבצעים רכישה. צילום מוצרים לאתרי אינטרנט הוא דבר חשוב. ובפרט, חשוב שהוא יהיה צילום מוצרים מקצועי. לתמונה יש חשיבות עצומה בבחירה של הלקוח הפוטנציאלי שלכם. תמונה טובה תגדיל פי כמה וכמה את הסיכויים לכך שהלקוח יבחר להוסיף את המוצר לעגלה, ולרכוש אותו במהירות. ואתם – תרוויחו מכך.

 

לכן צילום מוצרים מקצועי הוא לא מותרות, הוא חלק חשוב בתוך ההשקעה של העסק שלכם. השקעה חשובה ולא גבוהה, שבעצם תגרום לעסק שלכם למכור הרבה יותר.

 

אז איזה יתרון בעצם אנחנו משיגים כאשר אנחנו רוצים צילום מוצרים לאתרי אינטרנט ומזמינים צילום מוצרים מקצועי עבור האתר שלנו?

 

הצלם המקצועי יודע בדיוק את הדרישות ואת כל מה שחשוב בשביל שהתמונה תצא מושלמת. וברגע שזה קורה – הלקוח שנכנס לאתר ורואה תמונה מקצועית ויפה, והוא מתרשם, ויש הרבה מאוד סיכויים שיקנה את המוצר.

 

אם נזקקתם לשירות צילום מוצרים לאתרי אינטרנט ולקחתם צלם מקצועי, הוא ידאג שהתמונות של המוצרים שלכם תהיינה איכותיות. הצילום יהיה מקצועי, מואר, בפוקוס הנכון, עם הרקע הנכון, ברזולוציה הנכונה, ועוד הרבה אלמנטים שעוזרים לתמונה לצאת מושלמת.

כאשר מזמינים צלם מקצועי, צלם איכותי, בעל ניסיון, שדואג ליצור צילום מוצרים מקצועי, הוא מעניק לכם שירות VIP עם כל מה שדרוש כדי ליצור צילום מוצרים לאתרי אינטרנט שיהיו איכותיים.

 

צילום מוצרים לאמזון עושים רק עם צלם מקצועי

בעלי עסק שיש להם חנות אינטרנטית, למשל חנות באמזון, מחפשים צילום מוצרים לאמזון או צילום מוצרים לחנות שלהם שנמצאת באתר אחר, או באתר העסק שלהם. חשוב לדאוג להזמין צילום מוצרים מקצועי.

אם יש לכם חנות אינטרנטית, אז זה אומר שיש לכם שלל מוצרים שמופיעים בחנות. אם לדוגמה החנות שלכם באמזון, אז אתם תזדקקו לשירות של צילום מוצרים לאמזון.

 

אמזון, וכל חנות אינטרנטית, מציגה  “מדפים” עם מוצרים. המדפים הללו שבאתרי האינטרנט הם צילומים של המוצרים. מטרתה של החנות למכור, וכדי שהיא תמכור אז המוצרים צריכים להיראות הכי אטרקטיביים ומיוחדים.

אז אם המדף שלנו נמצא באינטרנט אז זה אומר שהצילומים של המוצרים שלנו באינטרנט צריכים להיות הכי טובים ומקצועיים. לכן די ברור למה חשוב צילום מוצרים מקצועי.

 

תחשבו על מוצר שנמצא על מדף ולא נראה טוב. הוא נראה חשוך, הוא נראה מטושטש, הוא נראה קטן ועלוב, הוא נראה לא יפה – לא יהיו לו קונים.

 

אז המוצר שלנו על המדף הוא בעצם תמונה. הקונה שנכנס לאתר האינטרנט וגולש, בוחר על פי התמונה האם הוא ירכוש את המוצר.

 

בחנות אינטרנטית – אם אנחנו מעוניינים במוצר שייראה אטרקטיבי וימשוך את הקונים לקנות אותו, אז זו חובה להזמין צילום מוצרים מקצועי. אם לדוגמה החנות שלנו באמזון, אז עלינו להזמין צילום מוצרים לאמזון אצל צלם מקצועי. וכל נשיג את התוצאות הכי טובות.

אם נתמקד באמזון, מדובר בקניון ענק, שגולשים בו מידי יום מיליוני גולשים. הם לקוחות חמים ופוטנציאליים שיכולים בכל רגע לשלוף את כרטיס האשראי ולרכוש מוצרים. אם יש לך חנות באמזון, אז אתה כבר עם צעד לקראת חשיפה גדולה. ואם כבר יש לך חשיפה גדולה בפתח, אתה חייב לדאוג שהיא תביא לך את מקסימום הרווחים שהיא יכולה. והיא יכולה. הזמנה של צילום מוצרים לאמזון שיהיה מקצועי, פותחת לכם את הדרך לשם.

 

מה רואים בדף מוצר באמזון (ולמעשה בכל אתר אחר)?

רואים כותרת עם שם מוצר, רואים פירוט ומידע על המוצר, רואים פרטים טכניים כמו מספר קטלוגי, רואים דבר חשוב – שזה מחיר, ואז… רואים את הדבר שהוא הכי הכי חשוב לקניה. רואים תמונה.

ולמה התמונה כל כך חשובה? כי אנחנו צריכים לראות את המוצר המדובר לפני שאנחנו רוכשים אותו. נכון שיש תיאור ומידע. אבל התמונה מכפילה את הסיכוי לקנות את המוצר. לכן חשוב להזמין צילום מוצרים לאמזון או לכל אתר אחר.

 

ואז כשיש תמונה – הכול תלוי באיכות התמונה.

אם זו תמונה שצולמה על ידי בעל העסק או אדם שאינו מומחה בצילום, אז המוצר ייראה פחות אטרקטיבי ולא יימכר, או יימכר בכמות מוגבלת.

לעומת זאת, אם בעל העסק, או אתם כבעלי העסק עשיתם צילום מוצרים מקצועי, המוצר ייראה מצוין על המדף, הוא ייראה “מזמין” ויגרום לגולשים לרצות לרכוש אותו. והם ירכשו ואתם תרוויחו!

 

בעלי עסקים שמעוניינים לעשות צילום מוצרים לאמזון, או לכל אתר אחר, חייבים לחשוב על טובת העסק שלכם ולהזמין צילום מוצרים מקצועי.

 

צלם מקצועי של צילום מוצרים מדריך אתכם

 

צילום מוצרים מקצועי הוא עולם שלם, שצריך ללמוד אותו. צלם מקצועי יספק לכם את השירות הכי טוב ואת התמונות הכי טובות שאתם צריכים למוצרים בעסק שלכם.

 

אם אתם בכל זאת רוצים קצת ללמוד על מאחורי הקלעים, ומחפשים – צילום מוצרים מדריך – אוכל לספק לכם קצת מידע מעניין.

איך יוצרים צילום מוצרים מקצועי? יש שלל נקודות שצריך לשים לב אליהן. ובמסגרת צילום מוצרים מדריך אני אפרט מה עושה צלם מקצועי כדי שהתמונות תצאנה טוב:

 

תאורה – צלם מקצועי ידאג לכך שהמוצרים שלכם יצולמו בתאורה טובה. תאורה חשוכה אינה מחמיאה לא למוצרים ולא לבני אדם. תאורה מוארת לעומת זאת מחמיאה מאוד למוצרים. בתאורה נכונה יש משחקים של אור וצל מדויקים. כאלה שעושים טוב למוצר.

 

רקע – צלם מקצועי דואג לצלם את המוצרים שלכם על הרקע שהכי מתאים להם. באיזה רקע יבחר? זה תלוי בתחום. בדרך כלל הוא יבחר ברקע אחיד ולא מקושקש, כי ברקע מקושקש המוצר עלול ללכת לאיבוד. זה יכול להיות רקע לבן או רקע צבעוני. צבע הרקע ייקבע על פי כמה פרמטרים. תלוי מהו המוצר ומה צבעו. הצלם המקצועי כבר יידע בדיוק מהו צבע הרקע שהכי מתאים למוצר שלכם, וידאג להכין לכם סט יפהפה. 

 

פוקוס – צלם מקצועי ידאג לצלם את המוצרים שלכם בפוקוס. אין חשש שמוצרים ייצאו מטושטשים או בפוקוס לא טוב. מספיק שהמוצר לא נמצא בפוקוס וכבר הוא עלול להיראות פחות טוב. לכן כאשר אתם מזמינים צילום מוצרים מקצועי אז אתם בטוחים שהמוצרים ייצאו בפוקוס.

 

מימדים – יש הרבה סוגי מוצרים. מרבית המוצרים הם תלת מימדיים. חישבו על כך שהמוצרים הם תלת מימדיים בעוד התמונה היא דו מימדית. צלם מקצועי ידאג ליצור תמונה “חיה” של המוצר שלכם, כזאת שתמחיש אותו ואת המימדים שלו. כזאת שבו המוצר ייראה הכי קרוב למציאות. צילום שאינו מקצועי לא יצליח להמחיש את המימדים של המוצר. צלם מקצועי ידאג שהקונה שמסתכל על תמונת המוצר יוכל לדמיין כיצד נראה המ

וצר במציאות.

 

רזולוציה – הצלם המקצועי מצלם עם ציוד צילום מקצועי. מעבר לכך שהוא דואג לצ

לם באופן מקצועי ולדאוג לשלל פרמטרים, הוא גם דואג ליצור את התמונות ברזולוציה שתתאים לכם. גודל

 התמונה והרזולוציה הנדרשים תלויים במספר גורמים. הצלם יידע להכין את הרזולוציה המתאימה לצרכים שלכם: צילום מוצרים לאתרי אינטרנט, צילומים לקטלוג, צילומים לדפוס, וכו’. הוא כבר יידע ליצור את הגודל המתאים של התמונה שאתם צריכים.

 

אז זהו, בהצלחה עם הבחירה. יש לכם מוצרים לצלם? אתם מוזמנים לפנות אליי ואבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר עבורכם, ובשמחה.

עד כאן, צילום מוצרים מדריך קצר שיכול לתת לכם עוד קצת מידע על עולמם של הצלמים המקצועיים, שדואגים ויוצרים צילום מוצרים מקצועי.

 

 

 

 

תפריט נגישות

AlexDonin - צלם אוכל, צלם מוצר, צלם תכשיטים, צלם עיצוב פנים, צלם מזון, צלם אדריכלות, צילום מקצועי, צילום פקשוטים, צילום לאמזון