פרויקטים מיוחדים

מטבחי
דקל

לפני שנה קרן שהיא היחצנית של מטבחי דקל פנתה אלי בעקבות פרויקט חדש שלהם, בו הם מצלמים מדי חודש לא את המטבחים אלא את המעצבים עצמם. הפרוייקט בא להבליט את הפרסונה שעומדת מאחורי עיצוב המטבח. בכל פעם אני מצלם את מעצבים כשהם מבשלים מנה במטבח שהם עיצבו.

ספרי
בישול

בעקבות שיתוף הפעולה שלי עם יהודית לוטואק שלה פינת הטעמים במגזין מדור לדור, כידוע לכם אני צלם הבית של המגזין! ליהודית היה חלום כבר המון זמן לאגד את המתכונים שלה לספרי בישול. בחצי שנה אחרונה צילמנו והפקנו שני ספרי בישול יחודיים שהנושא הוא המטבח הצרפתי והם חלק מסדרת ארבע ספרי בישול שכל ספר מציין עונה אחת. פשוט כמו הסימפוניה של ויולדי ושמה ארבע העונות.

Dram & Base
alcohol guide

אני אוהב ויסקי ואני אוהב גם ללמוד! לפני כשנה הכרתי את להב לוטואק ונדהמתי מכמות הידע שלבחור יש, לאט לאט ובעזרתו נחשפתי ליותר מידע ובמיוחד ליותר טעימות של ויסקי וביחד חשבנו למה לא לעשות פרוייקט צילום בשבילו. בין הכוסות לצילומים נוצרה חברות טובה ואני כבר חבר קבוע בערבי הטעימות שלו, מוזמנים להציץ בתמונות.

מגזין
מדור לדור

מזה שנה וחצי חברתי לצוות המקצועי של מגזין דור לדור מגזין לכל המשפחה בו הפכתי להיו צלם הבית. תוכלו למצוא את הצילומים שלי בפינת הטעמים של המגזין וכמו בטורים של יהודית לוטואק. בעקבות צילומים אלה נולד הפרוייקט המשותף של יהודית ושלי: ספרי הבישול.

מסעדת “לה סטורי”
ירושלים

יוסי הבעלים של המסעדה פנה אלי לפני כמה חודשים וביקש ממני לבוא ולצלם את מנות שמגישים במסעדה וכמובן גם תמונות אווירה. במסעדה מגישים מנות בסגנון ים תיכוני.אם הזמן כמו שקורה לי עם רוב לקוחותיי הפכנו לחברים.

מסעדת
Joya

מסעדת Joya נמצאת בטיילת של אשקלון, מסעדת בסגנון אסייתי. איך הגעתי אליהם תשאלו? שוקי שמכיר אותי בשנה האחרונה ומקדם מסעדות הבין שאני אוכל להבליט את המסעדה  בעזרת הצילומים שלי. צילמתי גם כאן לא רק את המנות אלא גם צילומי אווירה. כמובן שעם שוקי עבדתי על פרויקטים נוספים  

תפריט נגישות

AlexDonin - צלם אוכל, צלם מוצר, צלם תכשיטים, צלם עיצוב פנים, צלם מזון, צלם אדריכלות, צילום מקצועי, צילום פקשוטים, צילום לאמזון