אלכס דונין

צילום אוכל

שמעורר תאבון

נעים להכיר, אלכס

צלם אוכל מזה כבר 20 שנים ודור 3 לצלמים במשפחה שלי. בשנים האחרונות עבדתי עם המותגים הגדולים ביותר במשק הישראלי, ביניהם דקל מטבחים, קייטרינג לי-בר ועוד מגוון מסעדות בכל רחבי הארץ, הייתי שותף להפקת 4 ספרי בישול, מתוכם 2 רבי מכר “סתיו צרפתי במטבח שלך” ו “חורף צרפתי במטבח שלך.”

אני כל כך אוהב את עולם הצילום,
התשוקה והאהבה שלי למקצוע עוזרים לי להתחבר לכל תמונה, להעביר את הסיפור של המסעדה שלכם בדייקנות ולעורר תאבון אצל הלקוחות שלכם.

אני אשמח להשקיע את כל התשוקה, הניסיון והמשאבים שלי ביום צילום מקצועי
שישדרג את הנראות הפרסומית של המסעדה שלכם.

קבעו שיחת ייעוץ ללא עלות

מה אני מציע

בין לקוחותיי

הלקוחות שלי מספרים עליי

יאיר חזוט@yairhazut
קרא עוד
יש הרבה צלמים, אבל אלכס יש רק אחד. להגדיר את אלכס כ"צלם" זה פשע. הוא פשוט אומן. התשוקה שלו למקצוע שלו ניכרת לעין בצורה יוצאת דופן, פדנט, דייקן ומקצוען. אני עובד איתו במשך 3 שנים ברצף עם מגוון לקוחות שלי שעוסקים בתחום המסעדנות, השיפור בנראות הדיגיטלית משמעותי בהחלט, כל זה הודות לתמונות מושלמות, לא פחות! יש לנו עוד דרך ארוכה יחד אלכס, מעריך ואוהב מאוד.
ג'ני ילגין
ג'ני ילגין
קרא עוד
צלם עם נשמה ודמיון מטורף, יודע לתת מענה לכל אחד. מי שיודע מה הוא רוצה וגם כאלה שלא. פנינו אליו לא פעם ולא פעמיים ונמשיך לפנות בכל הזדמנות!
יהודית לוטואק
יהודית לוטואק
קרא עוד
אדם עם נשמה של אומן. כמו שאני אומרת רבות אני מתחברת לצלמי אוכל שמצלמים אוכל, כמו שאני מבשלת אוכל. אלכס עובד עם המון נשמה והמון דיוק ופדנטיות.
מזל גלזר
מזל גלזר
קרא עוד
אלכס יקר, כשאומנות וכשרון נפגשים השמים הם הגבול. אתה אומן במלאכתך. תודה על תמונות מרהיבות ועל שרות מעולה, בדיוק ובמקצועית. המון תודה!
הקודם
הבא

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות

©כל הזכויות שמורות לאלכס דונין 2023

תפריט נגישות

AlexDonin - צלם אוכל, צלם מוצר, צלם תכשיטים, צלם עיצוב פנים, צלם מזון, צלם אדריכלות, צילום מקצועי, צילום פקשוטים, צילום לאמזון