המלצות

“אלכס יקר, כשאומנות וכשרון נפגשים השמים הם הגבול. אתה אומן במלאכתך. תודה על תמונות מרהיבות ועל שרות מעולה. בדיוק ובמקצועיות. המון תודה!”
(מזל גלזר)

אלכס את הכל כך מקצועי, אכפתי ומלא בחום מודה לך מאוד על כל התקשרות עם הלקוחות שלי.
(שירטל – סחוגל תוכן ומדיה עם פלפל כתיבת תוכן)

אלכס עשה לי עבודה מקצועית ונפלאה. הוא איש נעים, כיף לעבוד איתו, מקצוען אמיתי, וכל מה שעובר תחת ידיו יוצא מהמם! מומלץ בחום רב!
(ירון אדלר)

אלכס היקר, תודה רבה לך על השירות שנתת ללקוחה שלי. העבודה שלך נעשה בסובלנות רבה, הקשבת , והבנת את הצרכים של הלקוחה שלי. אני יכול להצהיר ולצעוק שאתה מקצועי ברמה גבוה, עם תודעת שירות הכי גבוה שאני מכיר, ויש לך ניסיון רב. ללקוחה שלי היו מספר רב של צלמים אשר לא היו מספיק מוצא חן בעיניה, אך אתה עלית על כולם והצלחת במשימה הלא קלה הזאת.
(פדי אברהם)

מזמינה אתכם להכיר את אלכס דונין. פשוט אדם עם נשמה של אומן. כמו שאני אומרת רבות אני מתחברת לצלמי אוכל שמצלמים אוכל כמו שאני מבשלת אוכל. אלכס עובד עם המון נשמה והמון דיוק ופדנטיות. הוא גם הכין לקבוצתי קבוצת ראשונים להצלחה את הבאנר לקבוצה בו כל חברי הקבוצה מופיעים חשוב כי כרגע לא יכולנו להתקבץ ולהצטלם יחד. השרות של אלכס מהיר ועם המון נשמה ואדיבות. ממליצה בחום להכיר.
(יהודית לוטואק)

המקצועיות של אלכס לא מתבטאת רק באיכות התמונות שמייצר, אלא גם בבחירת הרקעים המתאימים ביותר למוצרים, הסביבה הנכונה לצילום, הזויות השונות שיבליטו את איכויות המוצרים. הוא חרוץ, נעים, איכות עבודה ברמה גבוהה, מחיר שפוי לכיס והכל עם חיוך :- מומלץ ביותר
(אילונית באומן)

 

אלכס צלם מספר 1 בכל מה שקשור לאוכל, בנאדם זהב שנותן תמיד אקסטרא, אני שמח שיצא לי לעבוד עם אלכס ואני בטוח שאני יעבוד איתו עוד המון פעמים ממוךץ ביותר רמה גבוהה מאוד

Alex is the number one photographer when it comes to food, a golden man who always gives extra, I’m glad I got to work with Alex and I’m sure I’ll work with him a lot more times Extremely very high level‏ ‏‏‏
(Eliran Amsalem‏)

הזמנתי את אלכס לצלם לי מסגרות ראיה. אלכס הגיע עם הסטודיו הנייד אלי למשרד. אלכס נותן את הנשמה לכל תמונה ודואג שהיא תצא הכי טוב שאפשר, הכי ממוקדת וכפי שאני רציתי. צילמנו מעל 50 מסגרות ובכל תמונה אלכס לא מוותר עד שתצא כמו שצריך! אחרי הצילום, אלכס ממשיך את העבודה על הליטוש הסופי בעבודת פוטושופ. המחיר סופר הוגן. ממליץ בחום על אלכס לצילומי מוצרים.
(ערן בליזובסקי)

צלם ברמה גבוהה מאוד. יודע גם לכוון את הלקוח מבחירת נראות המוצר וגם לבצע את הרעיונות הלא-שגרתיים. לא מוותר עד שמוצא זוית הכי נכונה והכי איכותית והכי מוכרת. אנחנו עסק של אוכל – תמיד מחמיאים לנו שהתמונות שלנו ״טעימות״ ומזמינות לטעום. אנחנו עובדים איתו כבר כמה שנים ובטוחה שנמשיך עוד! שאפו לאלכס!
(ג’ני ילגין)

תפריט נגישות

AlexDonin - צלם אוכל, צלם מוצר, צלם תכשיטים, צלם עיצוב פנים, צלם מזון, צלם אדריכלות, צילום מקצועי, צילום פקשוטים, צילום לאמזון