אלכס דונין

נעים להכיר, אני אלכס דונין צלם אוכל, מוצר ופרסום ודור שלישי לצלמים. בתור אחד שגדל בבית שכולו עסק בצילום, כבר מגיל קטן התעניינתי בעולם הזה. כילד אני זוכר את עצמי מלווה את סבא ואבא לצילומים, חי את הסטודיו ואפילו מצלם בעצמי, ומהר מאוד גם אני התאהבתי בתחום.

במשך השנים רכשתי ידע וניסיון במגוון סוגי צילום, אך התחום שהכי תפס אותי היה התחום של צילומי אוכל ומוצרים. גיליתי שבעזרת הצילום אני יכול לעורר את החושים אצל הלקוח, מבלי שהוא יהיה נוכח במקום.

למדתי כיצד להעביר ולהגיש את הצילומים בצורה הטובה ביותר, תוך שילוב של עריכה וריטוש מקצועי של התמונות, מה שמאפשר לי להוציא לאור תמונות איכותיות ברמה גבוהה שמוכנה לפרסום מנצח ברשתות החברתיות, באתרים, במגזינים, בתפריטים ועוד.

עוד דבר שלא יודעים עליי, הוא שלאורך השנים עסקתי גם בצורפות ובעיצוב תכשיטים, מקצוע שדורש דייקנות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, מה שבא לידי ביטוי גם בצילומים שלי בהם אני משלב טכניקות ייחודיות ומתקדמות, שימוש באפקטים ובטרנדים מיוחדים שמתאימים לכל תקופה.
בשנה וחצי האחרונות אני צלם הבית של מגזין “מדור לדור” ושותף בהפקת שני ספרים: “סתיו צרפתי במטבח שלך” ו “חורף צרפתי במטבח שלך”.

אם גם אתם רוצים שהמוצר שלכם יבלוט מעל כל המוצרים והעסקים המתחרים בשוק, וימשוך את הקהל שלכם בקלות, אני כאן כדי לייצר עבורכם תמונות לפרסום מנצח בהתאמה לפלטפורמות השונות, לצורך שלכם ולסגנון שאליו אתם הכי מתחברים. הלקוחות שלי מעידים עלי שאני נותן שירות מכל הלב לצד מקצועיות, אדיבות ודייקנות.

המוטו שלי, כי תמונה אחת שווה הרבה מילים

תפריט נגישות

AlexDonin - צלם אוכל, צלם מוצר, צלם תכשיטים, צלם עיצוב פנים, צלם מזון, צלם אדריכלות, צילום מקצועי, צילום פקשוטים, צילום לאמזון